| Vrsta fotoaparata | Digitalni kompaktni |
| Diagonala zaslona (cm) | 7,1 cm |
| Vrsta baterije | Li-Ion, 800 mAh |
| Zoom fotoaparata | 16-kratni digitalni zoom |
| Snemanje videoposnetkov |
|
| Največja velikost spominske kartice | microSD do 128 GB (ni priložena) |
| Objektiv | vgrajen, fiksni |
| Ostrenje |
|
| Zaslon na dotik |
|
| Povezljivost | USB |
| Material | ABS plastika |
| Dodatni nastavki | Vgrajena bliskavica, 2,8'' vrtljiv IPS zaslon, snemanje videa do 5K, mikrofon, zvočnik |
| Dodatne funkcije | 9 prednastavljenih scenskih načinov |
| Širina | 6,2 cm |
| Dolžina | 11 cm |
| Višina | 4,8 cm |
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.