| Energijski razred | G |
| Pametni TV |
|
| Vidni kot | 178° |
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Frekvenca osveževanja | 144 Hz |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android Google TV™ |
| Tehnologija zaslona | Mini LED |
| Masa | 13 kg |
| Velikost | z nogicami: (Š) 1225 × (V) 780 × (D) 330 mm |
| Diagonala zaslona (cm) | 139,7 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 55 " |
| Ukrivljen zaslon |
|
| Vmesniki in priklopi | HDMI: 3x HDMI 2.1 (CEC, ALLM , VRR), HDMI 2 podpira eARC, HDMI 1 in 2 podpirata 4K 144Hz; USB: 1x USB A 3.0, 1x USB A 2.0 |
| Zvočniki | 2x 15W, Dolby Atmos® |
| WiFi |
|
| Stojalo |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.