| Energijski razred | G |
| Letna poraba energije | 53 kWh |
| Pametni TV |
|
| Vidni kot | 178° |
| Samodejni izklop |
|
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Digitalni sprejemnik DVB | T2/ C/ S2 |
| Digitalna predelava zvoka | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite |
| Frekvenca osveževanja | 50 |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Tizen |
| Tehnologija zaslona | QLED |
| AI vgrajena umetna inteligenca |
|
| Diagonala zaslona (cm) | 108 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 43 " |
| Ukrivljen zaslon |
|
| Vmesniki in priklopi | 4x HDMI, 2x USB-A, 1x Ethernet (LAN), 1x Digitalni avdio izhod (optični), 1x RF vhod (zemeljski / kabelski / satelitski), 1x Ex-Link, 1x CI reža |
| Zvočniki | 2-kanalni |
| WiFi |
|
| Stojalo |
|
| Napajalni kabel |
|
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
|
| Daljinski upravljalnik |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.