| Energijski razred | E |
| Pametni TV |
|
| Samodejni izklop |
|
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Zaslon | LED-televizor 4K Ultra HD |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | proizvajalčev |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Masa | 23,3 kg |
| Velikost | (Š x V x G): (145 x 84,4 x 8,4) cm |
| Diagonala zaslona (cm) | 164 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 65 " |
| Ukrivljen zaslon |
|
| WiFi |
|
| Možnost povezave z internetom prek UTP-kabla |
|
| Drugo | 2 bateeriji AAA, brošura s pravnimi in varnostnimi informacijami |
| Stojalo |
|
| Napajalni kabel |
|
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
|
| Daljinski upravljalnik |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.