| Vrsta slušalk | brezžične, ušesne |
| Gaming | Ne |
| Tip priključka | USB-C |
| Vgrajen mikrofon |
|
| Prostoročni klic |
|
| Zmanjševanje hrupa |
|
| Zvočni sistem | 6 mm dinamični gonilniki |
| Zvok | Stereo |
| Bluetooth |
|
| Mikrofon | 4‑mikrofonski sistem |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napajanje | Napajanje s kablom |
| Območje delovanja brezžičnega signala | 10 m |
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.