| Vrsta slušalk | brezžične, ušesne |
| Gaming | Ne |
| Tip priključka | USB-C |
| Vgrajen mikrofon |
|
| Prostoročni klic |
|
| Zmanjševanje hrupa |
|
| Zvočni sistem | 13 mm hiperdinamični zvočnik |
| Bluetooth |
|
| Napajalni kabel |
|
| Mikrofon | 2 mikrofona |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napajanje | Napajanje s kablom |
| Čas polnjenja | 120 min |
| Čas delovanja | 300 min |
| Območje delovanja brezžičnega signala | 10 m |
| Priloženo | Lenovo E310 True Wireless Stereo Earbuds slušalke, garancijski list, kabel USB-C |
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.