| Vrsta slušalk | brezžične, ušesne |
| Gaming | Ne |
| Tip priključka | USB-C |
| Vgrajen mikrofon |
|
| Prostoročni klic |
|
| Zmanjševanje hrupa |
|
| Zvočni sistem | 10 mm dinamični gonilniki, JBL Pro Sound, JBL Spatial Sound |
| Mikrofon | Sistem 6 mikrofonov (za klice + ANC) |
| Čas delovanja | 600 min |
| Območje delovanja brezžičnega signala | 10 m |
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.