| Model procesorja | 8| 3,36 + 2,8 + 2 GHz| Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy |
| Meni v slovenskem jeziku |
|
| Diagonala zaslona (cm) | 28 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 11 " |
| AI vgrajena umetna inteligenca |
|
| Reža za spominsko kartico | Mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 1 TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik |
|
| SAR-vrednost | 0,409 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 13 |
| Vrsta baterije | Li-Ion, 8400 mAh |
| Glavna kamera | 13 MP |
| Zoom glavne kamere |
|
| Sprednja kamera | 12 MP |
| Snemanje videoposnetkov |
|
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Pretočne vsebine |
|
| Velikost | 165,8 x 254,3 x 5,9 mm |
| Masa | 498 g |
| Podpora za eSIM |
|
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 8 GB |
| Povečana odpornost |
|
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Možnost klicanja |
|
| HD-govor |
|
| VoLTE |
|
| VoWiFi |
|
| SMS |
|
| MMS |
|
| Podpora za 5G |
|
| Podpora za LTE Advanced |
|
| LTE |
|
| WiFi |
|
| Deljenje internetne povezave (tethering) |
|
| Sinhronizacija z računalnikom |
|
| Bluetooth |
|
| USB |
|
| NFC (brezkontaktno poslovanje) |
|
| Pregledovanik Word | da, brezplačna preizkusna različica |
| Pregledovalnik Excel | da, brezplačna preizkusna različica |
| Pregledovalnik Power Point | da, brezplačna preizkusna različica |
| Pregledovalnik PDF |
|
| Urejevalnik Word | da, brezplačna preizkusna različica |
| Urejevalnik Excel | da, brezplačna preizkusna različica |
| Urejevalnik Power Point | da, brezplačna preizkusna različica |
| Podatkovni kabel |
|
| Omrežni polnilec |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.