| Model procesorja | Osemjedrni 2,4 GHz, 2 GHz |
| Ločljivost | 2560 x 1600 (WQXGA), 16 milijonov |
| Diagonala zaslona (cm) | 31,5 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 12,4 " |
| Največja velikost spominske kartice | 1 TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik |
|
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android |
| Maksimalen čas uporabe do | 20 h |
| Glavna kamera | 8 MP |
| Sprednja kamera | 12 MP |
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Velikost | (V x Š x G): 18,5 x 28,5 x 0,65 cm |
| Masa | 627 g |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.