| Model procesorja | 8| 2,2 + 2 GHz |
| Meni v slovenskem jeziku |
|
| Ločljivost | 1920 x 1200 točk, 283 PPI, 16 milijonov barv |
| Diagonala zaslona (cm) | 20,31 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 8 " |
| Reža za spominsko kartico | Mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 1 TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik |
|
| SAR-vrednost | 0,9 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 14 |
| Frekvenčno območje 5G | 700/ 800/ 850/ 900/ 1700/ 1800/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600/ 3500/ 3700 MHz |
| Frekvenčna območja LTE | 700/ 800/ 850/ 900/ 1500/ 1700/ 1800/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Vrsta baterije | Li-Ion, 5050 mAh |
| Maksimalen čas uporabe do | 1.980 h |
| Glavna kamera | 13 MP |
| Zoom glavne kamere |
|
| Sprednja kamera | 5 MP |
| Snemanje videoposnetkov |
|
| Največja ločljivost videoposnetkov | 3840 x 2160 točk |
| Pretočne vsebine |
|
| Tip | ročni |
| Velikost | 126,8 x 213,8 x 10,1 mm |
| Masa | 433 g |
| Podpora za eSIM |
|
| Velikost pomnilnika | 128 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 6 GB |
| Povečana odpornost |
|
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Možnost klicanja |
|
| HD-govor |
|
| VoLTE |
|
| VoWiFi |
|
| SMS |
|
| MMS |
|
| Podpora za 5G |
|
| Podpora za LTE Advanced |
|
| LTE |
|
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 1 Gbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 150 Mbit/s |
| WiFi |
|
| Deljenje internetne povezave (tethering) |
|
| Sinhronizacija z računalnikom |
|
| Bluetooth |
|
| USB |
|
| NFC (brezkontaktno poslovanje) |
|
| Pregledovanik Word |
|
| Pregledovalnik Excel |
|
| Pregledovalnik Power Point |
|
| Pregledovalnik PDF |
|
| Urejevalnik Word |
|
| Urejevalnik Excel |
|
| Urejevalnik Power Point |
|
| Podatkovni kabel |
|
| Omrežni polnilec |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.