| Model procesorja | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (QCM8650Q) |
| Ločljivost | 3200 x 2000 |
| Diagonala zaslona (cm) | 28,2 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 11,1 " |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android Android 15 ali kasnejši |
| Glavna kamera | 13 MP |
| Sprednja kamera | 13 MP |
| Velikost | 255,52 x 165,84 x 6,2 mm |
| Masa | 458 g |
| Podpora za eSIM |
|
| Velikost pomnilnika | 256 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB |
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Omrežni polnilec |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.