| Model procesorja | MediaTek Dimensity 6400 (8C, 2x A76 @2.5 GHz + 6x A55@2.0 GHz) |
| Ločljivost | 2560 x 1600 |
| Diagonala zaslona (cm) | 30,73 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 12,1 " |
| Glavna kamera | 13 MP |
| Sprednja kamera | 8 MP |
| Snemanje videoposnetkov |
|
| Velikost | 278,8 x 181,05 x 6,29 mm |
| Masa | 530 g |
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Priloženo | Pisalo Lenovo Tab Pen |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.