| Model procesorja | MediaTek Dimensity 6400 (8C, 2x A76 @2.5GHz + 6x A55 @2.0GHz) |
| Meni v slovenskem jeziku |
|
| Ločljivost | 2560 x 1600, 243 PPI, 16,7 milijonov |
| Diagonala zaslona (cm) | 30,73 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 12,1 " |
| Reža za spominsko kartico | Mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 2TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik |
|
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android |
| Vrsta baterije | Li-Ion, 10200 mAh |
| Glavna kamera | 13 MP |
| Zoom glavne kamere |
|
| Sprednja kamera | 8 MP |
| Snemanje videoposnetkov |
|
| Pretočne vsebine |
|
| Velikost | 278.8 x 181.05 x 6.29 mm |
| Masa | 530 g |
| Velikost pomnilnika | 256 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 8 GB |
| Povečana odpornost |
|
| WiFi |
|
| Deljenje internetne povezave (tethering) |
|
| Sinhronizacija z računalnikom |
|
| Bluetooth |
|
| USB |
|
| Podatkovni kabel |
|
| Priloženo | Lenovo® Tab Pen |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.