| Model procesorja | 8| 2,0 + 1,8 GHz | MediaTek Helio G80 |
| Meni v slovenskem jeziku |
|
| Ločljivost | 1340 x 800 točk, 173 PPI, 16,7 milijonov barv |
| Diagonala zaslona (cm) | 22,86 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 9 " |
| Reža za spominsko kartico | Mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 2 TB |
| Vgrajen GPS-sprejemnik |
|
| SAR-vrednost | 1,475 W/kg |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android 13 |
| Frekvenčno območje 5G | ne podpira MHz |
| Frekvenčna območja LTE | 700/ 800/ 850/ 900/ 1700/ 1800/ 1900/ 2100/ 2300/ 2500/ 2600 MHz |
| Frekvenčna območja UMTS | 850/ 900/ 1700/ 1900/ 2100 MHz |
| Frekvenčna območja GSM | 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz |
| Vrsta baterije | Li-Poly, 5100 mAh |
| Maksimalen čas uporabe do | 15 h |
| Maksimalen čas pripravljenosti do | 672 h |
| Glavna kamera | 8 MP |
| Zoom glavne kamere |
|
| Sprednja kamera | 2 MP |
| Snemanje videoposnetkov |
|
| Največja ločljivost videoposnetkov | 1920 x 1080 točk |
| Pretočne vsebine |
|
| Tip | brez fizične tipkovnice |
| Velikost | 215,43 x 136,76 x 7,99 mm |
| Masa | 344 g |
| Podpora za eSIM |
|
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 4 GB |
| Povečana odpornost |
|
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Možnost klicanja |
|
| HD-govor |
|
| VoLTE |
|
| VoWiFi |
|
| SMS |
|
| MMS |
|
| Podpora za 5G |
|
| Podpora za LTE Advanced |
|
| LTE |
|
| Hitrost prenosa podatkov k uporabniku (LTE) | do 300 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov iz smeri uporabnika (LTE) | do 50 Mbit/s |
| WiFi |
|
| Deljenje internetne povezave (tethering) |
|
| Sinhronizacija z računalnikom |
|
| Bluetooth |
|
| USB |
|
| NFC (brezkontaktno poslovanje) |
|
| Pregledovanik Word |
|
| Pregledovalnik Excel |
|
| Pregledovalnik Power Point |
|
| Pregledovalnik PDF |
|
| Urejevalnik Word |
|
| Urejevalnik Excel |
|
| Urejevalnik Power Point |
|
| Podatkovni kabel |
|
| Omrežni polnilec |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.