| Namen uporabe: | poslovni vsakdanja uporaba |
| Diagonala zaslona (cm) | 35,56 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 14 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 1 TB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 24 GB, LPDDR5X |
| Procesor | AMD Ryzen AI 5 |
| Model procesorja | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Zaslon | OLED, Low Blue Light tehnologija |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Home |
| Grafična kartica | AMD Radeon 840M |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | SD kartic |
| Tip zaslona | na dotik |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 × 1200 |
| Masa | 1,38 kg |
| Velikost | 31,7 × 22,8 × 1,55 cm |
| Vmesniki in priklopi | USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2 (DisplayPort + Power Delivery), USB-C 3.2 Gen 2, HDMI, kombinirani priključek slušalke/mikrofon |
| Tipkovnica | slovenska |
| Vrsta baterije | Li-Polymer, 70 Wh |
| Zvočniki | 4 zvočniki (2 visokotonska + 2 nizkotonska) |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 24 m |
| Omrežni polnilec |
|
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.