| Namen uporabe: | poslovni vsakdanja uporaba |
| Diagonala zaslona (cm) | 35,56 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 14 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 1 TB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Model procesorja | AMD Ryzen™ 7 7730U |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows 11 Pro |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Graphics |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | microSD |
| Tip zaslona | nebleščeč, ni na dotik |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 2240 x 1400 |
| Masa | 1,45 kg |
| Velikost | (Š x G x V): 313,4 x 222 x 16,9 mm |
| Tipkovnica | slovenska |
| Kamera | 1080p |
| Zvočniki | 2 x 2-vatna zvočnika, obrnjena proti uporabniku, Dolby Audio™ |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.