| Namen uporabe: | vsakdanja uporaba |
| Diagonala zaslona (cm) | 40,6 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 16 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 512 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 24 GB, DDR5, 4800 MHz |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model procesorja | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 jeder, 3,3 - 4,55 GHz) |
| Zaslon | IPS |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows 11 Home |
| Grafična kartica | integrirana, AMD Radeon™ 660M Graphics |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | SD čitalec kartic |
| Tip zaslona | nebleščeč |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 točk |
| Masa | 1,73 kg |
| Velikost | 36 x 25,1 x 1,79 cm |
| Vmesniki in priklopi | 1 x USB-C, 2 x USB 3.2, 1 x HDMI, 1 x AUDIO |
| Reža za spominsko kartico | Čitalec spominskih kartic |
| Tipkovnica | slovenska z numeričnim delom, osvetljena |
| Kamera | 720p |
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Vgrajena kamera |
|
| Zvočniki | stereo zvočniki |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WWAN-modul (mobilni modem) |
|
| WiFi |
|
| Podpora IPv6 |
|
| Bluetooth |
|
| Mrežna povezava |
|
| Garancijska doba | 24 m |
| Baterija |
|
| Omrežni polnilec |
|
| Torbica |
|
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
|
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.