| Namen uporabe: | poslovni |
| Diagonala zaslona (cm) | 35,5 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 14 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 512 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Model procesorja | Intel Core 5 -120U (do 5.0 GHz) 12MB 10 jeder/12 niti |
| Zaslon | 35,5 cm (14,0'') WUXGA IPS 1920x1200 nebleščeč, 300 nit, 45% NTSC |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Optična enota |
|
| Tip zaslona | nebleščeč |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Masa | 1,39 kg |
| Velikost | (Š x V x G) 31,86 x 1,09 x 22,44 cm |
| Vmesniki in priklopi | 2x USB-C (DP in polnjenje), 1x HDMI, 2x USB-A, 1x RJ-45, 1x kombiniran slušalke/mikrofon |
| Vrsta baterije | 3-celična Li-Ion, 56 Wh, 45 W adapter |
| Kamera | 1080p |
| Zvočniki | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika z diskretnimi ojačevalniki, vgrajena mikrofona z dvojnim poljem |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 36 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.