| Namen uporabe: | vsakdanja uporaba |
| Diagonala zaslona (cm) | 40,64 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 16 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 2 TB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 32 GB, DDR5 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesorja | Intel Core Ultra 7 255H (do 5,1 GHz, 24MB predpomnilnika, 16 jeder, 16 niti), 13 NPU |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0'') WQXGA 2560 x 1600, do 240Hz, 3MS, 500 nit, 100 % sRGB |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows 11 Pro SLO/ANG |
| Grafična kartica | Intel Arc 140T |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | ne |
| Tip zaslona | nebleščeč, ni na dotik |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 |
| Masa | 1,91 kg |
| Velikost | (Š x V x G) 35,78 x 1,5 x 25,48 cm |
| Vmesniki in priklopi | 2x USB Type-C, (DisplayPort 1.4a), 1xHDMI 2.1, 1x USB Type-A 10 Gb/s, 1x USB Type-A 5 Gb/s, 1x AUDIO |
| Tipkovnica | slovenska z numeričnim delom |
| Vrsta baterije | 4-celična Li-Ion, 70 Wh |
| Vgrajena kamera |
|
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 36 m |
| Omrežni polnilec |
|
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.