| Namen uporabe: | poslovni vsakdanja uporaba |
| Diagonala zaslona (cm) | 40,64 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 16 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 512 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, 16 GB 1 x16 GB, DDR5, 5600 MT/s- 1 od 2 rež zasedeni (do 64 GB) |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesorja | Intel Core Ultra 5 235U (12 TOPS NPU, 12 jeder,14 niti, 1,6 GHz - 4.9 GHz) 12MB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0'') FHD+, 300 nit, 100% sRGB, Anti-Glare, FHD+IR Cam |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows 11 Pro 64-bit |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | brez |
| Tip zaslona | nebleščeč, ni na dotik |
| Tip trdega diska | SSD |
| Masa | 1,92 kg |
| Velikost | (Š x V x G) 358 mm x 18.89 do 20.85 mm x 251.82 mm |
| Vmesniki in priklopi | 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort/USBC/USB4/napajanje), 1x USB 3.2 Gen 2 Type C (DisplayPort/napajanje), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x avdio vhod combo |
| Tipkovnica | slovenska |
| Vrsta baterije | 3-celična Li-Ion, Li-Ion 3-celična 55 Whr, 65 W AC adapter (Type-C) |
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Vgrajena kamera |
|
| Zvočniki | 2x stereo (2 W) |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 36 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.