| Namen uporabe: | vsakdanja uporaba |
| Diagonala zaslona (cm) | 39,6 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 15,6 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 1 TB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR4 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Model procesorja | Intel Core i5 -1334U (do 4,60 GHz) 12MB, 10 jeder/12 niti |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') FHD (1920 x 1080) 120 Hz nebleščeč WVA 250 nits |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows 11 Pro |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Iris Xe Graphics |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | podpora SD, SDHC, SDXC |
| Tip zaslona | ni na dotik |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Masa | 1,94 kg |
| Velikost | (Š x V x G) 358.50 mm x 16,96 mm (spredaj) do 19.00 mm (zadaj) x 235.60 mm |
| Vmesniki in priklopi | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort Alt Mode 1.4/Power Delivery) , 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 2.0, 1x HDMI 1.4 |
| Tipkovnica | slovenska z numeričnim delom |
| Vrsta baterije | 3-celična Li-Ion, 41 Whr |
| Kamera | 720p |
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Zvočniki | 2x stereo (2 W) + Realtek ALC3204 |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 36 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.