| Namen uporabe: | gaming |
| Diagonala zaslona (cm) | 40,64 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 16 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 1024 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 32 GB, 16GB LPDDR5X x 2 |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesorja | Intel Core Ultra 9 -procesor 185H 2,30 GHz (24MB predpomnilnik, do 5,10 GHz, 16 jeder, 22 niti); Intel® AI Boost NPU |
| Zaslon | 2,5K, 16:10, OLED, Pantone, 500-nits, DCI-P3:100%, 240Hz |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows 11 Home |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX 4070 Laptop GPU, 8GB GDDR6 |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | microSD (UHS-II, 312 MB/s) |
| Tip zaslona | ni na dotik, bleščeč |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 |
| Masa | 1,85 kg |
| Velikost | (Š x V x G): 35,4 x 1,49 x 24,6 cm |
| Vmesniki in priklopi | 1 x Thunderbolt 4 s podporo DisplayPort in Power Delivery, 1 x USB 3.2 Type-C Gen2 z Display Port in PD, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x HDMI FRL, 1 x 3,5mm kombinirani avdio priključek |
| Tipkovnica | slovenska, osvetljena |
| Vrsta baterije | 4-celična Li-Ion, 90WHrs |
| Vgrajena kamera |
|
| Zvočniki | 4 zvočniki z Dual-Force Woofer |
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.