| Namen uporabe: | poslovni |
| Diagonala zaslona (cm) | 35,5 cm |
| Diagonala zaslona (inch) | 14 " |
| Kapaciteta trdega diska: | 512 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Model procesorja | Intel Core 5 120U procesor 1,40 GHz (12M predpomnilnik, do 5,00 GHz, 10 jeder, 12 niti) |
| Zaslon | 35,5 cm (14,0'') FHD (1920x1080) 16:9, LED Backlit, 60 Hz, 300-nits, Wide-view, nebleščeč |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | brez operacijskega sistema |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Optična enota |
|
| Čitalec kartic | Brez |
| Tip zaslona | ni na dotik, nebleščeč |
| Tip trdega diska | SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Masa | 1,39 kg |
| Velikost | (Š x V x G) 32,45 x 1,97 x 21,44 cm |
| Vmesniki in priklopi | 2x USB-C 3.2 z DisplayPort in napajanjem Power Delivery, 2x USB-A Gen1, 1xHDMI 1.4, 1x RJ45, 1x 3,5mm kombinirani avdio priključek |
| Tipkovnica | slovenska |
| Vrsta baterije | 3-celična Li-Ion, 42 WHrs |
| Kamera | 720p |
| Čitalec prstnih odtisov |
|
| Vgrajena kamera |
|
| Zvočniki | Audio by Dirac, vgrajen zvočnik in Array mikrofon |
| Osvetljena tipkovnica |
|
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 36 m |
| Omrežni polnilec |
|
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.