| Vrsta računalnika | Stolp |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Kapaciteta diska | 2 TB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 32 GB |
| Grafična kartica | RTX 5070 Ti |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Home |
| Model procesorja | AMD Ryzen 7 9800X3D 4,7/5,2GHz 8c/16t |
| Napajalnik | DeepCool PN850M 850W 80PLUS Gold modularni |
| Ohišje | DeepCool CH560 Digital |
| Priključki grafične kartice | 3x DisplayPort, 1x HDMI |
| Vmesniki in priklopi | 1x USB 3.2 Gen 2×2 Type-C, 3x USB 3.2 Gen2 (2 x Type-A + 1 x USB Type-C), 4x USB-A 2.0, 2.5 Gb Ethernet, 5x 3.5 Audio jacks, 1x BIOS FlashBack gumb, USB-A 3.2, USB Type-C, Audio Jack 3.5 |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.