| Vrsta računalnika | Stolp |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Gaming | Ne |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Model procesorja | Intel Core i5 14400 |
| Disk | 500 GB NVMe NV3 |
| Velikost | (Š x V x G) 17x35x34 cm |
| Vmesniki in priklopi | 1x VGA, 1x HDMI, 1x DP 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.