| Vrsta računalnika | Stolp |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, UDIMM DDR5-5600 |
| Grafična kartica | Integrirana Intel |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows 11 Pro (Croatian / Slovenian / English) |
| Model procesorja | Intel Core Ultra 7 265 |
| Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Matična plošča | Intel Q870 Chipset |
| Napajalnik | 260W |
| Ohišje | Tower (13.6L), dimenzije 145 x 296 x 346 mm |
| Priključki grafične kartice | Ni ločene grafične kartice, uporablja integrirane porte (HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4a) |
| Priključki matične plošče | 4x USB-A (5Gbps / 3.2 Gen1), 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4a, 1x Ethernet RJ-45, 1x line-out 3.5mm |
| Zvočniki | 2W x1 |
| Masa | 5,7 kg |
| Velikost | 145 x 296 x 346 mm |
| Vmesniki in priklopi | USB-C 5Gbps / 3.2 Gen1 (s 15W polnjenjem), USB-A 5Gbps / 3.2 Gen1, USB-A 10Gbps / 3.2 Gen2, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a, Ethernet, slušalke/mikrofon combo |
| Razširitvena mesta | 1x PCIe 4.0 x16, 2x PCIe 3.0 x1, 3x M.2 (1 WLAN, 2 SSD), do 4 pogoni (1x 3.5" HDD, 1x 2.5" HDD, 2x M.2 SSD) |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Mrežna povezava |
|
| Garancijska doba | 36 m |
| Priloženo | USB tradicionalna tipkovnica (Slovenian), USB Calliope miška |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.