| Vrsta računalnika | Stolp |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 |
| Grafična kartica | Integrirana Intel |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro |
| Model procesorja | Intel Core i5 -14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8 / 3.5GHz, 20MB Intel Smart Cache |
| Disk | SSD |
| Napajalnik | 260 W 90% |
| Priključki matične plošče | Priključki spredaj: 1 x USB-C, 4 x USB-A, 1 x kombiniran audio izhod, 1 x mikrofon, Priključki zadaj: 4 x USB-A, 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x DP 1.4a, 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Masa | 5,3 kg |
| Velikost | 92,5 x 297,7 x 339,5 mm |
| Vmesniki in priklopi | Priključki spredaj: 1 x USB-C, 4 x USB-A, 1 x kombiniran audio izhod, 1 x mikrofon, Priključki zadaj: 4 x USB-A, 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x DP 1.4a, 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Garancijska doba | 36 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.