| Vrsta računalnika | Mini PC |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Kapaciteta diska | 1 TB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 SODIMM |
| Grafična kartica | Integrirana Intel |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows 11 Pro (Croatian / Slovenian / English) |
| Model procesorja | Intel Core i7-14700T, 20C (8P + 12E) / 28T, Max Turbo up to 5.2GHz, 33 MB Intel Smart Cache |
| Disk | 1TB SSD M.2 PCIe 4.0x4 NVMe Opal, možnost dual SSD do 2TB |
| Matična plošča | Intel Q670 Chipse |
| Napajalnik | 135W |
| Ohišje | Tiny (1L), črno, VESA mount, Toolless Chassis Screw |
| Priključki grafične kartice | integrirana grafika, priključki na matični plošči (HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a) |
| Priključki matične plošče | 1x USB-C 5Gbps/USB 3.2 Gen 1 (spredaj), 1x USB-A 10Gbps/USB 3.2 Gen2 (spredaj), 1x USB-A 10Gbps/USB 3.2 Gen2 (spredaj), 1x slušalke/mikrofon 3,5 mm, 1x USB-A Hi-Speed/USB 2.0 (zadaj), 1x USB-A 5Gbps/USB 3.2 Gen1 (zadaj), 2x USB-A 10Gbps/USB 3.2 Gen2 (zadaj), 1x HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4a, 1x Ethernet RJ-45 |
| Zvočniki | 2W x1 |
| Masa | 1,25 kg |
| Velikost | 179 x 182,9 x 36,5 mm |
| Vmesniki in priklopi | USB-C, USB-A, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a, Ethernet RJ-45, brezžično Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Razširitvena mesta | tri M.2 rež, ena za WLAN, dve za SSD |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Mrežna povezava |
|
| Garancijska doba | 36 m |
| Priloženo | USB tradicionalna tipkovnica, USB Calliope miška |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.