| Vrsta računalnika | All-in-One |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Kapaciteta diska | 1 TB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 32 GB |
| Grafična kartica | Integrirana AMD |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows Windows® 11 Home, različice: hrvaška / slovenska / angleška |
| Model procesorja | AMD Ryzen™ 7 250, 8 jeder / 16 niti, 3,3 GHz osnovna frekvenca / do 5,1 GHz Turbo, 8 MB L2 / 16 MB L3 |
| Disk | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 NVMe |
| Zaslon | 27" FHD (1920×1080) IPS, 300 nitov, anti-glare, 99 % sRGB, 3-stranski borderless, hardverska zaščita oči pred modro svetlobo, brez dotika |
| Masa | 7,1 kg |
| Velikost | (Š × G × V): 611,72 × 192,1 × 471,66 mm |
| Vmesniki in priklopi | 1× USB-A 10Gbps (USB 3.2 Gen 2), 2× USB-A Hi-Speed USB 2.0, 1× HDMI-in 1.4, 1× HDMI-out 2.1 TMDS, 1× Ethernet RJ-45, 1× priključek za napajanje, 1× USB-C 10Gbps (samo za prenos podatkov), 1× kombinirani priključek slušalke/mikrofon (3,5 mm) |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.