| Vrsta računalnika | All-in-One |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, SO-DIMM DDR5-5200 |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows 11 Home |
| Model procesorja | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB |
| Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Zaslon | 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Matična plošča | Intel® SoC Platform |
| Napajalnik | 90 W, 89 % adapter |
| Zvočniki | 2× 3 W, Harman |
| Masa | 7,1 kg |
| Velikost | 611,72 × 192 × 473,16 mm |
| Vmesniki in priklopi | 3x USB-A, 1x HDMI®-in 1.4, 1x HDMI®-out 2.1 TMDS, 1x Ethernet (RJ-45), 1x power connector, 1x USB-C®, 1x kombiniran avdio vhod/izhod (3,5mm) |
| Spletna kamera | 5 MP |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Mrežna povezava |
|
| Garancijska doba | 24 m |
| Priloženo | brezžična EOS Keyboard, siva (Cloud Grey, slo gravura) in brezžična EOS miška, siva (Cloud Grey) |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.