| Vrsta računalnika | Mini PC |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Kapaciteta diska | 512 GB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 |
| Grafična kartica | Integrirana AMD |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro |
| Model procesorja | AMD Ryzen 5 7640HS |
| Disk | SSD |
| Masa | 5 kg |
| Velikost | 128.8 × 127 × 47.8 mm |
| Vmesniki in priklopi | 1 × USB-A, 3 × USB-A, 1 × HDMI 2.0, 3.5mm jack |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Garancijska doba | 12 m |
| Priloženo | Napajalnik in kabel, HDMI kabel, VESA nosilec, uporabniški priročnik, vijaki |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.