| Vrsta računalnika | Mini PC |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Kapaciteta diska | 1 TB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR5 |
| Grafična kartica | Integrirana Intel |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro |
| Model procesorja | Intel Core Ultra 5 125U |
| Disk | SSD |
| Masa | 88 kg |
| Velikost | 15,4 x 15,1 x 7,36 cm |
| Vmesniki in priklopi | HDMI 2.1, DP 1.4, USB4, USB 3.2, Type-C, OCuLink za zunanje GPU-je |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Garancijska doba | 12 m |
| Priloženo | • GMKtec K15 mini PC • Napajalnik in kabel • HDMI kabel • VESA nosilec • Uporabniški priročnik |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.