| Vrsta računalnika | Mini PC |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Kapaciteta diska | 1 TB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 32 GB, DDR5 |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro |
| Model procesorja | AMD Ryzen 7 H255 |
| Disk | SSD |
| Masa | 0,93 kg |
| Velikost | 154 × 115 × 73,6 mm |
| Vmesniki in priklopi | HDMI 2.1×1, DisplayPort 1.4×1, USB4.0 (Type-C, DP/PD/Data) ×2 |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Garancijska doba | 12 m |
| Priloženo | Napajalnik in kabel, HDMI kabel, VESA nosilec, uporabniški priročnik, vijaki |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.