| Vrsta računalnika | Mini PC |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Kapaciteta diska | 256 GB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 16 GB, DDR4 |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro |
| Model procesorja | AMD Ryzen 5 3500U |
| Disk | SSD |
| Masa | 0,28 kg |
| Velikost | 103 x 98 x 42 mm |
| Vmesniki in priklopi | USB 2.0: 1× USB-A 2.0, USB 3.2: 2× USB-A 3.2, 1× HDMI 2.1, 1× RJ45, 1× 3,5 mm vhod/izhod za slušalke |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.