| Vrsta računalnika | Mini PC |
| Procesor | AMD Ryzen 9 |
| Kapaciteta diska | 1 TB |
| Gaming | Ne |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 32 GB, LPDDR5X |
| Grafična kartica | Integrirana AMD |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | MS Windows MS Windows 11 Pro |
| Model procesorja | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Disk | SSD |
| Velikost | 110,19 × 107,3 × 63,2 mm |
| Vmesniki in priklopi | 2× USB 3.2 (Gen2), 1× Type-C USB 4.0 PD/DP/DATA, 1× Oculink PCIe 4.0×4, 1× 3,5 mm, 1× HDMI 2.1 (8K@60Hz), 1× DisplayPort 2.1 (8K@60Hz), × USB 3.2 (Gen2) 10 Gbps, 2× LAN RJ45 2.5G, 1× Kensington ključavnica |
| Bluetooth |
|
| WiFi |
|
| Garancijska doba | 12 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.