| Diagonala zaslona (inch) | 10,3 " |
| Diagonala zaslona (cm) | 26,16 cm |
| Osvetljen zaslon | Da |
| Barva zaslona | Barvni zaslon |
| Funkcija tabličnega računalnika | Da |
| Model procesorja | 8-jedrni procesor |
| Reža za spominsko kartico | Mikro SD-kartica |
| Največja velikost spominske kartice | 128 GB |
| Operacijski sistem ob začetku prodaje | Android Android 15 |
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| Velikost delovnega pomnilnika (RAM) | 6 GB |
| Vrsta baterije | Li-Polymer 3700 mAh mAh |
| Tip | ebralnik |
| Dimenzije (D x V x Š) | 22,5 x 19,2 x 0,58 cm |
| Masa | 440 g |
| WiFi |
|
| Bluetooth |
|
| Garancijska doba | 24 m |
| Priloženo | E-bralnik BOOX Note Air5 C, magnetno pisalo Pen3, USB Type-C kabel, orodje za vstavljanje/izmet microSD kartice, navodila za uporabo |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.