| Vrsta sesalnika | klasični sesalniki |
| Način delovanja | suhi |
| Krtača | Mini Turbo krtača za dlake, integrirana ščetka, krtača za ozke reže, krtača za oblazinjeno pohištvo, nastavek za parket |
| Površina čiščenja | Talne površine, pohištvo, parket, oblazinjeno pohištvo |
| Zmogljivost za prah | 3 l |
| Kolesa | 4 kolesa, vrteča se v vse smeri |
| Napajalni kabel |
|
| Dolžina napajalnega kabla | 8,8 m |
| Moč | 750 W |
| Napajanje | Napajanje s kablom |
| Tehnologija | Hygienic+ vrečka, učinkovito filtriranje, Mini Turbo krtača za dlake |
| Filtrirni sistem | Odstrani 99,99 % prahu, filter v vrečki Hygienic+ |
| Zmogljivost delovanja | Odstranjevanje prahu in dlak hišnih ljubljenčkov, učinkovito čiščenje tal in pohištva |
| Material | Plastika in kovinski deli (nastavki, krtače) |
| Število koles | 4 |
| Glasnost | 75 dB |
| Dodatne funkcije | Mini Turbo krtača za dlake, več nastavkov, učinkovito filtriranje, dolga sesalna cev |
| Dimenzije (D x V x Š) | 41,4 x 28,1 x 23,3 cm |
| Masa | 3,85 kg |
| Priloženo | Sesalnik RO3985EA, Mini Turbo krtača, integrirana ščetka, krtača za ozke reže, krtača za oblazinjeno pohištvo, nastavek za parket |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.