| Vrsta sesalnika | robotski sesalniki |
| Način delovanja | mokro-suhi |
| Krtača | Stranska krtača proti zapletanju z gumijastim trakom pod kotom 45° |
| Površina čiščenja | Trda tla, preproge, robovi (MaxiReach™ tehnologija), pod pohištvom (od 4 cm naprej) |
| Vrečka za prah | Da (v postaji) |
| Zmogljivost za prah | 3,2 l |
| Motor | TurboForce 6 (90.000 obr./min) |
| Kolesa | Za premagovanje ovir do 22 mm |
| Področje delovanja | Celoten dom (LDS navigacija + enojni laserski žarek) |
| Prostornina posode | 4 l |
| Napajanje | Baterijsko napajanje |
| Tehnologija | MaxiReach™ (raztegljiv mop), DualBoost 2.0 (praznjenje), ultrazvočno zaznavanje preprog, sušenje z vročim zrakom |
| Nastavitve moči | Različni načini (nežno/normalno/intenzivno) samodejno povečanje moči na preprogah |
| Maksimalen tlak | 19.000 Bar |
| Zmogljivost delovanja | Samodejni dvig mopa do 10,5 mm, premagovanje ovir do 22 mm |
| Priloženo | All-in-One postaja, vrečka za prah (3,2 L), rezervoarja za vodo (v postaji in robotu) |
| Garancijska doba | 36 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.