| Vrsta sesalnika | robotski sesalniki |
| Način delovanja | mokro-suhi |
| Površina čiščenja | 160 m2(vakuum) / 60 m2(sesalnik in krpa) |
| Napetost | 14,4 V |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napajanje | Baterijsko napajanje |
| Čas polnjenja | 230 min |
| Glasnost | 67 dB |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.