| Vrsta sesalnika | robotski sesalniki |
| Način delovanja | mokro-suhi |
| Krtača | vrtljiva krtača ZeroTangle 3.0., stranska krtača ARClean |
| Zmogljivost za prah | 3 l |
| Napajanje | Baterijsko napajanje |
| Filtrirni sistem | visoko-učinkovit filter |
| Glasnost | 65 dB |
| Masa | 5,3 kg |
| Priloženo | 1x DEEBOT T80 OMNI, 1x polnilna postaja OMNI, 1x napajalni kabel, 1x stranska ščetka, 1x navodila |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.