| Vrsta sesalnika | Pokončni sesalniki |
| Način delovanja | Mokro-suhi |
| Krtača | posebna rotacijska krtača za mokro in suho čiščenje |
| Površina čiščenja | trda tla, nizko tepihaste površine |
| Vrečka za prah | ne, uporablja posodo za prah in ločeno umazano vodo |
| Motor | električni, nazivna moč 400 W |
| Vključeno v setu | sesalnik, rezervoar za čisto vodo, rezervoar za umazano vodo, krtača |
| Prostornina posode | 0,78 l |
| Napetost | 21,6 V |
| Vrsta baterije | Li-Ion 6 × 5 000 mAh |
| Čas polnjenja | 240 min |
| Čas delovanja | 75 min |
| Tehnologija | AI zaznavanje umazanije, samodejno doziranje čistila, ThermoTub™ samodejno čiščenje krtače |
| Nastavitve moči | samodejno prilagajanje glede na umazanijo |
| Filtrirni sistem | večstopenjski filtrirni sistem |
| Zmogljivost delovanja | sesanje do 23.000 Pa, hkratno mokro čiščenje |
| Dodatne funkcije | AI zaznavanje umazanije, samodejno doziranje čistila, ThermoTub™ čiščenje krtače, sušenje krtače vročim zrakom, LED zaslon, pametne kontrole, doseg čiščenja pod pohištvom 180° |
| Masa | 5,7 kg |
| Kratek priročnik z navodili za uporabo |
|
| Priročnik |
|
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.