| Vrsta naprave | Pokončna |
| Način delovanja | Mokro-suho |
| Čistilec oken | Ne |
| Čiščenje tkanin | Ne |
| Globinsko čiščenje | Ne |
| Antibakterijski učinek | Ne |
| Čas delovanja | 60 min |
| Glasnost | 59 dB |
| Masa | 4,3 kg |
| Širina | 23 cm |
| Dolžina | 31 cm |
| Višina | 121 cm |
| Priloženo | 4 univerzalni valji, čistilno sredstvo RM 536, čistilna/parkirna postaja, polnilnik, krtača za čiščenje |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.