| Vrsta naprave | Pokončna |
| Način delovanja | Mokro-suho |
| Čistilec oken | Ne |
| Čiščenje tkanin | Ne |
| Globinsko čiščenje | Ne |
| Antibakterijski učinek | Ne |
| Prostornina posode | 4 l |
| Moč | 820 W |
| Masa | 12 kg |
| Dolžina kabla | 10 m |
| Širina | 33,5 cm |
| Dolžina | 39 cm |
| Višina | 118 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.