| Vrsta naprave | Pokončna |
| Način delovanja | Mokro-suho |
| Čistilec oken | Ne |
| Čiščenje tkanin | Ne |
| Globinsko čiščenje | Ne |
| Antibakterijski učinek | Ne |
| Moč | 180 W |
| Čas polnjenja | 3 h |
| Čas delovanja | 45 min |
| Masa | 4,2 kg |
| Širina | 23,2 cm |
| Dolžina | 27,8 cm |
| Višina | 113 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.