| Vrsta naprave | Pokončna |
| Način delovanja | Mokro-suho |
| Čistilec oken | Ne |
| Čiščenje tkanin | Da |
| Globinsko čiščenje | Ne |
| Antibakterijski učinek | Ne |
| Moč | 160 W |
| Masa | 3,6 kg |
| Širina | 26,8 cm |
| Dolžina | 113,8 cm |
| Višina | 28 cm |
| Priloženo | univerzalni valj, čistilna sredstva (naravno čistilo za tla RM 538N; polnilna, parkirna in čistilna postaja, krtača za čiščenje, število ploščatih nagubanih filtrov ter gobasti filter |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.