| Vrsta izdelka | Blenderji |
| Posoda | Da |
| Preprosto čiščenje |
|
| Čiščenje v/na | Skodelica in deli primerni za strojno pomivanje, motorna baza se očisti z vlažno krpo, krtačka za čiščenje vključena |
| Material | Izolirano nerjaveče jeklo |
| Dodatne funkcije | Polnilna baterija USB-C, prenosni dizajn z ročajem, ohranjanje hladne vsebine do 24 ur, BPA free |
| Širina | 5,6 cm |
| Višina | 35,6 cm |
| Globina | 38,8 cm |
| Prostornina posod | 0,590 l |
| Masa | 1,5 kg |
| Priloženo | Motorna osnova za polnjenje, rezilo iz nerjavečega jekla, pokrov za rezilo, krtačka za čiščenje, dvojni pokrov za srkanje, slamica iz nerjavečega jekla, polnilni kabel USB-C |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.