| Tip likalnika | Klasični |
| Moč | 2600 W |
| Material likalne plošče | Keramika |
| Prostornina posode | 0,35 l |
| Brezžični likalnik | Ne |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,9 m |
| Masa | 1,7 kg |
| Širina | 31,2 cm |
| Višina | 15,6 cm |
| Globina | 17 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.