| Tip likalnika | Klasični |
| Moč | 2900 W |
| Enkratni izpust pare | 50 g |
| Parni sunek | 270 g |
| Samodejni izklop |
|
| Brezžični likalnik | Ne |
| Navpična para |
|
| Masa | 1,7 kg |
| Širina | 14 cm |
| Dolžina | 34 cm |
| Višina | 18 cm |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.