| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 2800 W |
| Material likalne plošče | Keramika |
| Enkratni izpust pare | 130 g |
| Parni sunek | 520 g |
| Prostornina posode | 1,8 l |
| Samodejni izklop |
|
| Brezžični likalnik | Ne |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,6 m |
| Konstanten izpust pare | 130 g/min |
| Likalna plošča | Durilium AirGlide Autoclean |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Tiho delovanje črpalke, sistem zaklepanja, preprečevanje kapljanja, neprekinjeno polnjenje, dezinfekcija tkanin do 99,9 %, Eco način |
| Zmogljivost delovanja | Krajše in učinkovite seje likanja |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.