| Tip likalnika | Likalna postaja |
| Moč | 2800 W |
| Material likalne plošče | Keramika |
| Enkratni izpust pare | 125 g |
| Parni sunek | 450 g |
| Prostornina posode | 1,8 l |
| Brezžični likalnik | Ne |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,6 m |
| Konstanten izpust pare | 125 |
| Likalna plošča | Durilium AirGlide Autoclean |
| Odstranjevanje vodnega kamna |
|
| Navpična para |
|
| Dodatne funkcije | Eco način (do 30 % prihranka energije), tiho delovanje črpalke, koncentriran izpust pare na konici, udoben ročaj, sistem zaklepanja, indikator vodnega kamna, neprekinjeno polnjenje rezervoarja |
| Tehnologija | No-setting tehnologija (samodejna nastavitev pare in temperature) |
| Zmogljivost delovanja | Dolge seje likanja |
| Garancijska doba | 24 m |
V primeru morebitnih napak nam to sporočite na e-trgovina@telekom.si.